Heel aangenaam kader!!!
March 2025 - Donald S.
Mooi en schoon park. Park ligt op een mooie plek en ook nog dicht in de buurt van Maastricht en Valkenburg. Het huisje voldeed aan de verwachtingen. Prima bedden, schoon huisje en wij hadden het geluk dat we een huisje hadden. aan de rand van het park. Prachtig uitzicht over de weilanden.
March 2025 - Bianca B.
No review left
March 2025 - Annelies W.
We hebben een heerlijk verblijf gehad. Het huisje was schoon en goed ingericht. Het restaurant is klein en het eten is lekker. We hebben een heerlijke pizza met tonijn gegeten. Leuke bediening. In deze tijd van het jaar (carnaval) was het heel rustig en hebben we met prachtig weer mooie wandelingen in de omgeving gemaakt.
March 2025 - Monique V.
Sfeervol huisje !
March 2025 - vera d.
Mooi huisje, gezellige haard.
February 2025 - Nicolien H.
Prima park, ziet er netjes uit! Accomodaties zijn schoon en netjes.
February 2025 - Wesley v.
De rust en alles schoon
February 2025 - Geeltje D.
No review left
February 2025 - Rinske K.
No review left
February 2025 - Tom S.
We hebben het weer heel fijn gehad.
February 2025 - Cathelijne E.
No review left
February 2025 - Ad R.
No review left
February 2025 - Sandra v.
No review left
February 2025 - Roy D.
Het huisje heeft een heerlijke zitbank, een mooie open haard, is goed te verwarmen en alles is aanwezig wat betreft keukengerei en servies.
January 2025 - Owen W.